Paskelbta

PASIKARTOJANČIOS RAIDĖS VARDE IR PAVARDĖJE

PASIKARTOJANČIOS RAIDĖS VARDE IR PAVARDĖJE. KOKIŲ SAVYBIŲ JOS SUTEIKIA?
Kiekviena raidė turi skirtingą vibraciją, kuri atitinka tam tikrą skaičių ir daro įtaką Jūsų vardui. Raidžių pasikartojimai taip pat yra reikšmingi – jie žmogui suteikia svarbių savybių arba jas sustiprina.
Jei Jūsų varde yra pasikartojančių raidžių: A, I, J arba Y: 
Tai suteikia Jums originalumo, drąsos, valios, ištvermės, poreikio būti pripažintam ir įvertintam, užimti aukštesnį statusą. Taip pat žmonės, kurių varduose pasikartoja viena šių raidžių, yra daugiau linkę verslauti, moka tvarkytis finansiniuose reikaluose, vertina asmeninę laisvę, nepriklausomybę, nemėgsta laikytis kažkieno nubrėžtų taisyklių. 
Jei Jūsų varde yra pasikartojančių raidžių: B, K arba R:
Tai suteikia Jums jautrumo, drovumo, emocionalumo, muzikalumo, artistiškumo. Žmonės, kurių varduose pasikartoja šios raidės, dažnai būna dosnesni, kantresni, taktiškesni.

Jei Jūsų varde yra pasikartojančių raidžių: C, G, L, S:
Tai suteikia Jums artistiškumo, kūrybingumo, lakios vaizduotės. Tačiau yra ir ne tokių teigiamų savybių: šios raidės taip pat priduoda savanaudiškumo, nemokėjimo susikaupti, bereikalingo blaškymosi, netikslingai iššvaistomos energijos.
Jei Jūsų varde yra pasikartojančių raidžių: D, M arba T:
Tai suteikia žmogui darbštumo, polinkio į verslą, finansus, nekilnojamąjį turtą, priduoda tikslumo, konkretumo. Dažnai žmonės, turėdami varde šias pasikartojančias raides yra itin atsakingi, dažnai apsiima rūpintis ir kitų žmonių problemomis.
Jei Jūsų varde yra pasikartojančių raidžių: E, H arba N:
Tai suteikia sėkmės dirbant pardavimų srityje. Šie žmonės moka nuoširdžiai mėgautis gyvenimo malonumais, tačiau dažnai jiems trūksta atsakingumo, todėl šeimose jie nesuteikia saugumo jausmo.
Jei Jūsų varde yra pasikartojančių raidžių: U, V:
Šios raidės Jums suteikia artistiškumo, polinkio į humanitarines veiklas, atsakomybės. Tokių žmonių nevargina buitis ir namų ruoša, jie dažnai turi didelį būrį pažįstamų draugų, kurių tarpe yra populiarūs, mėgstami, gerbiami. Jiems būtinas socialinis aktyvumas.
Jei Jūsų varde yra pasikartojančių raidžių: O, Z:
Tai suteikia nuolatinio noro mokytis ir tobulėti, polinkio į vienatvę. Tokie žmonės dažnai bėga nuo aplinkinių rūpesčių ir pasineria į save.
Jei Jūsų varde yra pasikartojančių raidžių: P, F:
Tai daugiau „verslo žmonės“ ir paprasta buitimi jų nelabai sudominsi. Tačiau jie puikiai gali save realizuoti nuosavoje veikloje, darbe, susijusiame su nekilnojamuoju turtu, investicijomis, kelionėmis, sutarčių sudarymu.