Paskelbta

Keturios taurės

Keiktis yra absoliučiai neprofesionalu ir negražu, bet, tikrai, tik tokios mintys ateina dažniausiai susidūrus su keturių taurių korta. Kiekvienas tarologas savo kaladėje turi tam tikras kortas, kurios sukelia savotiškas emocijas, kai kurios jos būna ypatingai stiprios ir tikrai nebūtinai teigiamos. Mano atveju, viena iš to komplekto yra būtent keturių taurių korta, ir aš ant jos pykstu. Dalykas tas, kad, praktiškai, visuomet analizėse paminiu, kokios kortos jūsų dėstyme pasirodė. Jei keturios taurės buvo paminėtos ir jūsų istorijoje, šis įrašas, galbūt, padės jums dar geriau situaciją suprasti.

 Jei net neįsivaizduojate, kas per nesąmonė tos keturios taurės yra, tai taip pat galėtų būti naudinga, nes ši korta kalba apie absoliučiai iki skausmo visiems pažįstamą situaciją, kurioje tikrai visi esame buvę: esame susitelkę į kažkokius reikalus tam tikru gyvenimo momentu ir nepastebime naujų galimybių. Skamba elementariai, tiesa? Bet kaip pikta. Tik pagalvokite: keturios taurės rodo, kad mes esame susikoncentravę į tai, kas net mums nebūtinai yra vis dar naudinga, ir per savo susitelkimą į tai, kas mums nepadeda, mes absoliučiai tampame akli tam, kas galėtų gal net kardinaliai mus ir mūsų gyvenimus pakeisti.

 

 Gerai, imame tikrus pavyzdžius: jūs turite vyrą. Kažkodėl tas vyras laimės neteikia, bet jums patinka jį turėti, nes nesijaučiate vieniša. Bet nesijaučiate ir laiminga. Dažnai mąstote, ką tas vyras jums duoda, ir mėginate pliusais užlopyti minusus, kurie sulig kiekviena diena auga ir bado akis. O visai palei šoną jau ilgą laiką jūsų laukia kažkokio neregėto grožio ir proto vyriškis, kurio jūs net nepastebite arba, jei ir pastebite, neįvertinate jo pastangų ir dėmesio. Nes esate vis dar susitelkę į vyrą, su kuriuo nesate laiminga. Kitas pavyzdys – jūs neturite vyro, ir dėl to jums liūdna.

 Vyrų aplink – daug, bet jūs labai esate į savo problemas įsijautę, labai panirę į vienatvę, ir kiti vyrai gali kad ir ant galvos jums lipti, bet kol iš savo burbulo neišlįsite, pastebėti jų nepavyks. Kitas pavyzdys. Dirbate bjaurų darbą, esate jam gal net pilnai atsidavę, bet nejaučiate jame progreso, kažko laukiate. Bet Jūs laukiate pasikeitimų esamame darbe. Gal pakels pareigose, gal padidės atlyginimas. 

O net nesusimąstote, kad jums tereikėtų pamąstyti apie kitą darbą, naujas galimybes, nes jos jums pasiekiamos ranka. Bet negalite perkelti savo minčių į ten, kur, galbūt, lauktų daugiau iššūkių. Tad liekate sėdėti po medžiu. Ir kaip keturios taurės gali nepykdyti? Jos rodo, kad situacija, kurioje esate, nėra gera, tačiau ji lengvai pakeičiama. Tik ji nesikeičia, nes to, iš tikrųjų, vis dar nenorite jūs. Ir galimybės jūsų laukia, o ne jūs laukiate galimybių. Tai gal laikas kartais apsidairyti aplink ir pakeisti tą medį, po kuriuo per ilgai sėdime? Patikrinti taures, į kurias taip ilgai žiūrime, kad suprastume galintys turėti daugiau? Ir ketvirtą taurę iš stebuklingos rankos danguje nusitverti? Why not?