Paskelbta

Feng Shui patarimai laimei

Patarimai LAIMEI pagal Feng Shui.
Kad atrastumėte laimę savo gyvenime, turite sau ir savo aplinkai suteikti balanso ir harmonijos. Tai yra paprasti Feng Shui patarimai, kurie padės keičiant aplinką (tiek fizine, tiek simboline prasme) įnešti daugiau laimės, daugiau gyvybės.
„Žaislų skrynia“
Susikurkite dėžutę, kurioje laikysite viską, kas Jums teikia džiaugsmo. Jei mėgstate piešti, tai gali būti mielai dekoruota, spalvinga dėžutė, kurioje laikysite šviežiai nudrožtus pieštukus, įvairiaspalvį popierių. Tai gali būti fotografijos dėžutė, skanėstų dekoravimo priemonių dėžutė, ar bet kas kitas, kas tik suteikia Jums gerų emocijų ir kas yra bent kiek susiję su kūryba. Tokią „žaislų skrynią“ turiu ir aš – spalvotais raštais išmargintoje dėžėje laikau kortų kalades, žvakes, ypatingas knygas, smilkalus, runas, kristalus ir visus kitus man svarbius ir mielus „niekučius“. Tokia „Žaislų skrynia“ yra svarbi kaip kūrybinio įkvėpimo ir jo pritraukimo simbolis – tai speciali erdvė tam, kas 

Jums svarbu ir teikia džiaugsmo. Idealu būtų, jei savo dėžutę laikytumėte dešiniosios namo pusės centre – ši vieta spinduliuoja džiugesį.
Darbo vieta.
Jei Jūsų stalas atremtas į sieną, ir dirbdami nematote nieko kito, kaip tą pačią niūrią sieną, pakeiskite stalo poziciją, kad galėtumėte žiūrėti dirbdami, pavyzdžiui, į langą. Jei stalo vietos pakeisti negalite, priešais save, akių lygyje pasikabinkite paveikslą ar nuotrauką, kuriame būtų pavaizduoti, pavyzdžiui, laimingi žmonės ar gamta. 
Nuspalvinkite savo pasaulį.
Jei esate linkęs į depresiją, venkite tamsių, šaltų atspalvių. Jei mėgstate baltą sienų spalvą, pasikabinkite ryškų, didelį paveikslą, kuris namams suteiks papildomos pozityvios energijos. Jei manote, kad iš aplinkos gaunate daug džiaugsmo ir pakylėjimo, tuomet rinkitės neutralius atspalvius – pilkšvą, rusvą ar medaus. Kūrybingiems žmonėms siūloma rinktis gyvas ir ryškesnes spalvas – oranžinę, geltoną ar raudoną. Jei nesate itin aktyvus žmogus ir geriausiai jaučiatės ne aktyvios veiklos metu, o atsipalaiduodami, tuomet verta rinktis šaltesnius atspalvius – melsvą, žalią arba violetinę.
Suteikite namams erdvės.
Atsikratykite viskuo, kas nenaudojama, kas sena ar bet kuo, kas neteikia Jums jokių teigiamų emocijų. Ypatingai svarbu dešinę namų pusę laikyti kuo atviresnę, neapkrautą bereikalingais daiktais.
Atsiverkite.
Atviri ir tušti indeliai, stiklainiai, vazos, laikomi dešinėje namų pusėje, centre, signalizuoja apie Jūsų atvirumą laimei, gyvenimo paruoštoms dovanoms.
Derlius.
Jei Jums sunku „persijungti“ į ramybės rėžimą po sunkios darbo dienos, padėti turėtų derliaus simboliai – laikykite namuose paveikslą su rudens lapais, su pavaizduotu derliumi ar statulėlę, simbolizuojančią gausybės ragą – tai suteiks Jums jėgų ir džiaugsmo, mat derlius simbolizuoja sugebėjimą džiaugtis rezultatais po sunkaus ir ilgo darbo.
Vaikystė.
Nuotraukos, kuriose Jūs įamžinti būdami maži, spinduliuos šilumą ir džiugesį. Tačiau nelaikykite savo aplinkoje tokių savo nuotraukų, kurios Jums nekelia teigiamų emocijų. Savo vaikystės nuotraukų reikėtų vengti ir tuo atveju, jei vaikystė buvo sunki – tuomet geriau rinkitės gyvūnų jauniklių fotografijas, jos taip pat suteiks džiugių emocijų.
Žemės energija.
Daugiau laimės į namus prisišauksite dešinei namų pusei suteikę žemiškos energijos: tai galėtų būti žemi baldai, rusvi atspalviai, keturkampės formos daiktai, minkštos tekstūros.
Vaivorykštė.
Ant lango, kuris teikia daugiausiai šviesos, pasikabinkite briaunotą kristalą – jis, spindėdamas visomis vaivorykštės spalvomis, nuvys lauk depresyvias mintis ir suteiks daugiau šviesos bei džiugesio.
Išlaisvinkite save.
Nebūtina savo namų apstatyti senoviniais daiktais, kurie visai neatitinka Jūsų skonio, vien tik todėl, kad prieš dvidešimt metų Jūsų močiutė mėgo sėdėti ant to minkšto fotelio/senelis rašydavo laiškus ant stalo, prie kurio dabar dirbate, ir taip toliau – šeimos ir giminės relikvijos nėra blogai, tačiau jos, dažnais atvejais, įpareigoja ir suvaržo. Jei seni daiktai Jums neteikia gerų emocijų, o tik sukelia skaudžius prisiminimus, liūdesį ar nostalgiją, nebijokite tų daiktų pakeisti tokiais, kurie, iš tiesų, atitinka JŪSŲ ASMENINIUS poreikius bei skonį. Tokiu būdu išlaisvinsite save.