Paskelbta

DAIKTAI, KURIŲ NETURĖTUMĖTE LAIKYTI NAMUOSE

Tam tikrų daiktų laikymas neteisingose vietose, pasak Vaastu, blokuoja energijas namuose ir sukelia pasekmes, kurios gali pasirodyti ir per sveikatą. 
1. Veidrodis prieškambaryje. Veidrodžiai sugeria viską, tame tarpe, ir įvairiausiais energijas. Ir nebūtinai atspindės tik tai, kas jame išliko gera. Į Jūsų namus ateiti gali visokiausių žmonių, ir jei pirmas objektas, kuris bus priešais juos, bus veidrodis, geriau jo atsisakyti ar perkelti į ne tokią visiems prieinamą namų vietą.
2. Vaistai prie lovos. Dauguma greta savo lovos laiko spintelę, kurioje slepiasi vaistiniai preparatai. Taip, galbūt tai ir patogu, tačiau tokia jų vieta sukuria „ligos energiją“, kuri ir pritraukia sveikatos problemas.
3. Nelaikykite avalynės po lova. Tikima, jog tokioje vietoje laikom batai sutrikdo miego kokybę, ypatingai, vaikams.
4. Miegamajame elektroninių prietaisų geriau nelaikyti. Tačiau, jei jau jie yra, geriau juos laikyti pietvakariniame kambario kampe.

5. Nelaikykite namuose jokių sudužusių, įskilusių, sugedusių daiktų. Kad ir kaip bebūtų gaila išmesti, tačiau pažeistas daiktas ne tik nėra naudingas, tačiau, netgi, gali tapti kenksmingu Jums ar net Jūsų sveikatai.
6. Kalėdų eglė. Jei gyvenate nuosavame name su daugiau nei vienu aukštu, kalėdinį medį reikėtų laikyti pačiame viršutiniame aukšte, pietrytinėje namo dalyje. Jei namuose yra sergantis šeimos narys, medį derėtų įsigyti gyvą, natūralų, ne dirbtinį: tikima, jog žalia natūralaus medžio spalva ir jo forma sustiprins gydančias energijas namuose. Nederėtų Kalėdų medžio statyti priešais vonios kambarį.