Paskelbta

RAGANOS VIRTUVĖ

Raganos Virtuvė
*Anyžius. Skirtas apsisaugojimui, jaunystei, apsivalymui. Anyžius priskiriamas Jupiterio planetai, atstovauja oro stichiją. Anyžius gydo nemigą ir nubaido blogus sapnus. Kad sustiprintumėte savo intuiciją ir kitus maginius gebėjimus ar padėtumėte dvasinio pasaulio vystymuisi, kasdien išgerkite po puodelį anyžinės arbatos. Neigiamas energijas iš kūno išvalys ir vonios procedūra: į vandenį pamerkti lauro lapai ir žvaigždinis anyžius. Džiovinto anyžiaus sėklų deginimas tinkamas meditacijoms ir namų apsaugai. 
*Bazilikas. Šis puikus augalas priklauso Marso planetai ir atstovauja ugnies stichiją. Nuo seno bazilikas laikomas daugybės maginių galių kraičiu. Bazilikas naudojamas vaisingumo, ištikimybės, įšventinimo, net egzorcizmo, meilės, harmonijos, sėkmės pritraukimo ritualuose. 

*Lauro lapai. Lauramedis ar džiovinti lauro lapeliai turėtų būti kiekvienos raganos ir ne raganos namuose. Jie ne tik suteikia Jūsų sriubai fantastišką aromatą, tačiau, tikima, suteikia ir maginių galių, sužadina arba sustiprina intuiciją, kai kuriems – net atveria galimybę regėti ateitį, suteikia išminties, apvalo. 
*Ramunėlės. Jų eterinis aliejus padeda sumažinti spazmus, mėnesinių skausmus ir kitus, su pilvo sritimi susijusius, nemalonius pojūčius, gydo nesudėtingas odos problemas, o ramunėlių arbata prieš miegą leis atsipalaiduoti ir kokybiškai pailsėti. 
*Cinamonas. Vienas mano mylimiausių maginių prieskonių. Kad pritrauktumėte finansinę sėkmę, nešiokitės cinamono auksiniuose arba žaliuose maišeliuose. Rožinės ar raudonos spalvos cinamono maišelis gali būti nešiojamas su jumis ar laikomas po jūsų lova siekiant pritraukti meilę. Violetinės spalvos cinamono maišelis sustiprins Jūsų maginius gebėjimus. Baltas cinamono maišelis veikia kaip apsauga, taip pat skirtas auginti dvasiniam pasauliui.
*Gvazdikėliai. Smilkykite gvazdikėlius siekdami pritraukti finansinę sėkmę ir pozityvias dvasines vibracijas. Smilkomi gvazdikėliai išvalo erdvę, kurioje jie laikomi. Nešiokite su savimi amuletus su gvazdikėliais ar net pačius gvazdikėlius siekdami pritraukti priešingos lyties dėmesį. Maginiuose ritualuose gvazdikėliai užtikrina jų suveikimo sėkmę.
*Eukaliptas. Šis augalas siejamas su apsaugos ir gydymo magija. Jei turite sveikatos sutrikimų, įtrinkite dvi žalias žvakes šviežiais eukaliptų lapais, ir leiskite žvakėms sudegti iki galo įsivaizduodami, kaip gyjate ir pasveikstate. Nešiokite amuletus su eukaliptu siekdami apsisaugoti nuo neigiamų energijų, nepalankiai Jūsų atžvilgiu nusiteikusių žmonių. 
*Levandos. Nepamainomos meilės ritualuose, tačiau naują meilę pritraukia vien namuose auginamų levandų krūmeliai. Namuose laikomos džiovintos levandos padeda tarp namiškių palaikyti darną ir ramybę. Smilkykite levandas prieš miegą, jei turite miego sutrikimų. 
*Pipirmėtė. Pipirmėčių arbata, tikima, padeda vystytis maginėms galioms, padeda greičiau pasveikti nuo įvairių ligų, ypatingai, susijusių su skrandžiu. Prieš skaitant Taro kortas, runas ar naudojant kitus ateities prognozavimo būdus, patariama išgerti pipirmėčių arbatos. Ji taip pat tinkama ir kokybiškesniam miegui užtikrinti. Na, o jei ieškote elementaraus būdo apvalyti namus nuo juose užsilikusių energijų, pakaks pabarstyti juose smulkintos džiovintos pipirmėtės. 
*Rožė. Rožių pumpurų ir žiedlapių arbata sustiprins maginius gebėjimus, pritrauks meilę, padės greičiau sveikti, apvalys. Raudonos rožės žiedlapiai pritrauks aistringą meilę, rožinės ar baltos rožės žiedlapiai – tyrus, nuoširdžius jausmus. 
*Rozmarinas. Visų galų magijoje augalas. Vienas magiškiausių maginių augalų. Skirtas tiek ilgaamžiškumui, meilei, laimei, sveikatai, apsaugai.