Sezoninės taro prognozės zodiako ženklams​

Pačios tradiciškiausios mano Taro prognozės visiems zodiako ženklams šiam PAVASARIUI! Prisiminkite, kad tai tik bendro pobūdžio informacija, nes visi esame skirtingi ir individualūs. Tai yra tendencijos, patarimai ir tai, kam tikimybės yra didesnės šiam periodui. Tuo pačiu, norėčiau jūsų paklausti (ir galbūt iš to išvystyti įdomią diskusiją), kaip manote, iš žmonių, su kuriais jums teko susidurti, kokie ženklai, jūsų manymu, pasižymi išskirtinėmis savybėmis? Koks ženklas esate jūs ir su kuo jums sunkiausia sutarti, o su kuo – lengviausia? Kokie ženklai jus stebina, kokių bijote, o kokius norite penkių kilometrų spinduliu apeiti? Kokie ženklai jus supranta geriausiai ir, apskritai, ar tikite jais, ar pastebite vienodas savybes tų pačių ženklų atstovuose? Man nežmoniškai įdomu!

AVINAS, idealiausias ir gražiausias

Panašu, kad Avinai šį pavasarį neišvengs aktyvaus socialinio gyvenimo, juos sups žmonės, bendravimas ir dinamika. Šis pavasaris avinams nebus tas laikas, kuomet galės įkišti galvą į smėlį tikėdamiesi, kad jų niekas nepastebės – juos pastebės, ir dar kaip – avinams šis pavasaris turėtų atnešti nemažai dėmesio, nemažai galimybių ir pasiūlymų bendradarbiauti/draugauti/kurti kitokius ryšius, ir taip toliau. Sėkmingas šis pavasaris tiems avinams, kurie ateina su ryžtu ką nors keisti. Ypatingai, jei tai susiję su karjeros reikalais. Esate avinas ir mąstote nebebūti barmenu, o geriau tapti profesionaliu fakelų žonglieriumi? Pirmyn. Kasryt perskaitote pusšimtį motyvacinių frazių vien tam, kad prisiverstumėte pakilti iš lovos ir išeiti į nemylimą darbą? Šis pavasaris – pats metas viską pasukti kita, jums palankesne linkme. Kitaip tariant, avinams šis pavasaris bus dėkingas pokyčiais, ir jie patys galės rinktis, kur link nori savo gyvenimą pakreipti. Tai ir palankus metas siekti paaukštinimo, svarbesnių pozicijų ar kolegų pripažinimo darbe. Tai laikas, kuomet augs jūsų autoritetas. Tačiau ir naujų dalykų išmokti teks nemažai. Viskas šį pavasarį siejasi su pokyčiais. Meilės reikalai ne taip ryškiai spinduliuoja, juose avinai gali pajausti esantys tie, kurie deda didesnes pastangas, o atgalinio ryšio nesulaukia, arba jis ne toks geras, kokio norėtųsi. Meilėje avinai bus daugiau individualistai, jiems nereikės besąlyginio antrosios pusės pritarimo. O vieniši avinai šį pavasarį gali pasidaryti gal dar net išrankesni nei buvo. Piniginiai reikalai įsivažiuoti labiau turėtų nuo antros pavasario dalies. Na, o emocijos atrodo visai gražios ir šviesios – kadangi avinai sulauks daugiau teigiamų įvertinimų, daugiau dėmesio, tai juos ir įkvėps, ir motyvuos, ir didins jų pasitikėjimą savimi, todėl avinai neturėtų šį pavasarį tapti apsiniaukusiais, viskuo nepatenkintais burbuliatoriais – ne, jie bus tie, kurie gebės net įkvėpti kitus, suteikti gerų patarimų. Melancholiškų momentų šį pavasarį neturėtų būti daug. 

JAUTIS, ramus ir nuoseklus

Kortos jaučius, įžengiančius į pavasarį, mato stiprius. Jie išlieka kažkiek paslaptingi ir iki galo neperskaitomi, neperprantami. Daug ką nutyli, daug kam neatsiveria. Iš jų spinduliuoja kažkokia vidinė ramybė, susikaupimas. Tačiau pavasario epizodas gali tapti rimtu jų kantrybės ir valios išbandymu. Kol kas kortos pačios palankiausios ir šviesiausios jaučiams nepasirodo, bet užtikrina, kad didžioji dalis pavasarį laukiančių įvykių tebeišlieka jaučių rankose. Meilėje įsipareigojusiems jaučiams gali tekti susidurti su problema, kuomet staiga antroji pusė pasirodys tolimesnė, sunkiau suprantama. Santykiuose gali įsivyrauti daugiau šaltumo, todėl teks dvigubai pasistengti, kad jų kokybė išliktų gera. Meilės ieškantiems jaučiams pavasaris neatrodo pats idealiausias metas sutikti būtent tą žmogų, kuris juos nuoširdžiai supras ir atitiks jų asmenybes. Gali kilti ilgainiui per daug skirtumų, neatitikimų tarpusavyje, todėl jaučiai, kurie rinksis sau antrąją pusę, turėtų gerai įvertinti, ar traukiantis žmogus bus tas, kuris gebės prisitaikyti prie jūsų asmenybės, kuris gebės jus papildyti – ar nebus per daug arba per aštrių skirtumų tarpusavyje. Karjeroje reikėtų vengti staigių, impulsyvių pasikeitimų. Tai kitokia situacija, nei avinams: staigūs perversmai ir jų vykdymai, staigūs krypties keitimai, staiga gimusios idėjos pakeisti savo karjeros kelią kol kas ir turėtų išlikti idėjomis ir planais, bet realizuoti visa tai labai skubėti nereikėtų, nes visi planai gali pasisukti ne visai tikėta, ne visai norima linkme. Nelabai jaučiams norėsis švenčių, krūvos žmonių ir didelio šurmulio šį pavasarį. Jiems labiau norėsis išlaikyti gerą reputaciją, neprarasti orumo, diplomatiškumo, tačiau kažkokių išsišokimų ir chaotiškumo jie vengs. Kortos pataria jaučiams pavasario eigoje įsivertinti, ar jie tikrai pernelyg nesusitelkę ties savimi, ar aplinkos atžvilgiu netampa niūrūs ir užsisklendę. Daugiau pozityvumo, daugiau šviesos ir ryškumo šį pavasarį tikrai nepakenktų. 

DVYNIAI, sunkiai suprantami, bet įdomūs

Pats metas dvyniams šį pavasarį atlikti apsivalymo darbus ir pašalinti iš aplinkos žmones, kurie yra toksiški arba veidmainiški. O tokių bus. Dvyniams kortos šį pavasarį pataria labai gerai pamąstyti, ką ir kiek naudingo jums suteikia supanti aplinka, ar tobulėjate greta tų žmonių, ar jaučiatės laimingi ir ramūs. Į pavasarį dvyniai ateina su idėjomis, su planais ir tikslais, tačiau yra grėsmė juose pasiklysti, jų neįgyvendinti arba ties jais ir pasilikti. Meilėje svarbu bus neleisti pasitikėjimui savimi smukti žemyn, kam rodoma rizika. Įsipareigoję dvyniai gali pajausti, kad tampa mažiau patrauklūs savo antrajai pusei, mažiau geidžiami. Tuo tarpu, savo antrosios pusės ieškantiems dvyniams šį pavasarį kortos pataria sublizgėti – nebijokite didesnių išvaizdos pokyčių – tam metas, išties, tinkamas. Nebijokite parodyti tikrąsias savo puses. Karjera itin sparčiai nesivystys, tačiau vis tiek planai augs, plėsis ir niekur nedings. Dvynių pavasaris atrodo gana įdomus – jiems sėkmingas metas tiek tolimesnėms kelionėms, net gyvenamosios vietos keitimui, tiek artumo su šeima, namais puoselėjimui – labai dviprasmis laikas, ir pasirinkimas liks jų rankose. O norėsis abiejų. Savo emocijas dvyniai valdys neblogai, iki jokių kraštutinumų nešoks ir žmonių savo staigiais nuotaikų pokyčiais negąsdins – priešingai – netgi, bus galima kartais pasimokyti iš jų ramybės, mat ir jiems patiems visai nesinorės savo gyveniman prišaukti dramų ir intrigų. Pats pavasario epizodas gana keistas ir dviprasmis. Dvyniai vis tiek jaus poreikį kiekvienoje situacijoje apginti savo tiesą, savo nuomonę. Įtampos jie sulauks, bet į liūdesio kupinus epizodus ilgam įšokti neturėtų. 

VĖŽYS, truputį atbulas, bet gerai

Pirmoji pavasario pusė vėžiams sudėtingesnė už antrąją. Į pavasarį vėžiai atsineša dar iš žiemos kauptus vidinius skaudulius, nerimus ir kažkokias baimes – visos tos emocijos nusėdusios giliau, o ne plūduriuojančios paviršiuje. It vėžiai nebūtų kažko iki galo išsprendę, išsakę, lyg trūktų dar vieną lėkštę į sieną sudaužyti, kad ant širdelės paliktų ramiau. Kai vėžiai susiras savo tamsių emocijų šaknis, toliau eiti per pavasarį bus kur kas lengviau. Tiesa, meilėje gali tekti labiau pasistengti, labiau padirbėti, nes šeši neteisingi kardai rodo, kad čia prireiks išjudinimo, ledų pralaužimo, kad vyktų realus progresas. Svarbu ties karjeros sritimi šį pavasarį nenutolti nuo tobulėjimo (buvau netyčia parašiusi bobulėjimo, bet ir tai svarbu turbūt): baisiausia, kas vėžiams šį pavasarį gali nutikti, tai manymas, kad viskas išmokta, viskas aišku ir žinoma. Ne. Šis pavasaris vėžiams – beprotiškai svarbus naujų patirčių, naujų žinių atžvilgiu. Todėl jei bent kruopelytė minties Jumyse sukasi, skatindama ką nors naujo išmokti, ką nors naujo sužinoti – net nemirksėdami pasinaudokite ja. Tai jums pravers vėlesnėje karjeros ateityje. Gali atsitikti ir visai priešingai – kai staiga suvoksite visiškai nieko neišmanantys, nesuprantantys ir pasimetę. Vėlgi – tobulėkite toliau. Finansai pernelyg nelepins, gali tekti daugiau pasistengti, kad jie imtų tenkinti. Tačiau emocijos dėliojasi visai gražiai – lyginant su iššūkių kiekiu, kurį gali pavasario eigoje vėžiai sutikti, su savimi jie tvarkysis visai neblogai, neleis sau prieiti iki emocinių užribių ir visai be reikalo sprogti. Gal tik labiau vis kils noras save nuo kažko apsaugoti, apginti savo erdvę ir save pačius. Pats pavasaris banguotas ir kliūčių negailėsiantis, bet visai nieko tokio – rezultate kortos vėžius mato stiprius ir sėkmingai susitvarkiusius su visais rūpesčiais. Jie turbūt reikalingi. 

LIŪTAS, kurio vis tiek visiems reikia

Nežinau, kaip kitaip pavadinti liūtus šį pavasarį, jei ne raketomis. Gražu pas juos bus beveik viskas. Iš žiemos jie ateina sukaupę kažkokias svarbias patirtis ir pagilinę, sustiprinę vertybes bei prioritetus. Jie gilesni, jie brandesni, jie šiek tiek kitaip suvokia tą pasaulį, kuris iki tol visą laiką juos supo. Meilėje liūtai bus iniciatyvūs, drąsūs, jų pasitikėjimas savimi neturėtų blėsti, gali nebent išaugti. Jie gebės sudaryti puikų įspūdį apie save aplinkiniams, spinduliuos žavesiu, todėl ir turėtų sulaukti nemažai dėmesio. Įsipareigoję liūtai santykiams darys didesnę įtaką iš savo pusės, jiems nustatys kryptį ir šiek tiek pakontroliuos. Karjeroje liūtus turėtų aplankyti daugiau entuziazmo ir energijos. Savęs nerandantiems liūtams tai puikus metas suprasti save ir savo troškimus iš naujo, atrasti naują karjeros kelią. Tinkamas metas tiek darbo, tiek gyvenamosios vietos keitimui, tiek tolimesnėms kelionėms. Šieeeek tiek silpniau bus su finansais, kur liūtams reikėtų daugiau atkreipti dėmesio į pirkinių planavimą ir savo biudžeto paskirstymą. Čia situacija ypatingai stabili neatrodo. Liūtų emocijos pavasarį šokinės – tai jiems norėsis bendravimo, žmonių ir nuotykių, tai nesinorės nieko kito, kaip tik voliotis lovoje kiaurą dieną neiškišant nosies iš namų. Bet pykčių ir intrigų šį pavasarį liūtai turėtų išvengti. Tik kiek sunkiau bus dirbti komandoje. 

MERGELĖ, jautriausia ir emocionaliausia Visatoje

Įdomūs dalykai vyko mergelių galvose žiemą. Turėjo jos ką apmąstyti, ką nuspręsti, ką į lentynėles susidėlioti. Pavasario eigoje jos pasirodo stiprios, pasitikėjimas savimi linkęs augti. Meilėje situacija įdomi. Įsipareigojusios mergelės rizikuoja suprasti, kad santykiai draugiški, šilti, bet juose trūksta aistros. Čia rodoma tendencija partnerystei pavirsti pernelyg buitiška ir kasdiene. Neįsipareigojusios ir savo meilės ieškančios mergelės turėtų pavasarį sulaukti dėmesio net ne iš vieno žmogaus. Galimybių kurti romantinius ryšius bus. Karjeroje mergelės gana stiprios taip pat – sunku bus jas išmušti iš vėžių, sunku joms daryti įtaką. Joms pavyks susitvarkyti su savo linkusiomis svyruoti emocijomis, jos stengsis būti kuo teisingesnės, nešališkesnės, sieks artėti link pusiausvyros jausmo. Mergelės šį pavasarį turėtų būti tie žmonės, į kuriuos bus galima kreiptis norint nešališkos, objektyvios nuomonės ar vertingo patarimo. Pavasaris mergelėms neatrodo pernelyg dramatiškas, o savo emocijas jos taip pat sugebės padėti į vietą. Bent jau dalį jų. Nes tapti nejautriomis ir ne itin emocionaliomis joms nelabai ir įmanoma. Finansai šį pavasarį neturėtų būti jų didžiausiu rūpesčiu, su pinigais jos tvarkysis neblogai. Su aplinkiniais išvengs pykčių, tačiau nesileis į per didelius asmeniškumus, joms svarbu bus jausti savo erdvę, išlaikyti savo tapatybę ir nuo savęs neatitolti. 

SVARSTYKLĖS, diplomatiškos ir paslaptingos

Svarstyklės ateina į pavasarį širdies gilumoje laikydamos vienatvės jausmą. Kažkas šio pavasario pradžioje vers atsitraukti nuo aktyvaus gyvenimiško šurmulio ir daugiau susikoncentruoti į save. Norėsis kažko ieškoti, kažką suprasti, kokius nors atsakymus gauti į klausimus, kurie nėra iki galo aiškūs. Kitaip tariant, kortos mato svarstykles kažkokias ne visai užtikrintas, abejojančias, kažko ieškančias. Bet pavasaris svarstyklėms atrodo visai palankus ir sėkmingas. Meilės reikaluose – nenuspėjamas laikas, kuriame viskas, galiausiai, pasisuks svarstyklių naudai. Įsipareigojusių svarstyklių santykiai šį pavasarį turėtų būti gana dinamiški, nenuspėjami, progresuojantys. Meilės ieškančių svarstyklių reikalai šioje srityje atrodo taip pat visai palankūs – čia didesnė tikimybė visai netikėtai, nelauktai staiga sutikti labai svarbų, reikšmingą, gal net sielai artimą žmogų arba netikėtai užmegzti santykius, kurie padarys didelę įtaką jūsų gyvenimui. Karjeroje komandoje dirbančioms svarstyklėms bus sunkiau, tai labiau individualistų laikas. Finansai svarstyklių šį pavasarį pernelyg nedomins ir į juos susikoncentravusios jos nebus. Emocijos atrodo gražios – saulės korta čia simbolizuoja pozityvų mąstymą ir gebėjimą net aplinkiniams suteikti laimės, pozityvumo spindulių. Šis pavasaris tinkamas svarstyklėms daugiau laiko praleisti su vaikais, su senais draugais, atkurti nutrūkusius ryšius, kuriems jaučiama nostalgija. 

SKORPIONAS, labai jau skaudžiai gelia

Skorpionų pavasaryje intrigų ir galimybių pykčiams įsižiebti šiek tiek daugiau nei kitiems ženklams. Apskritai, jų dėstymas gana… dramatiškesnis. Skorpionai šį pavasarį nenorės niekam būti skolingi, įsipareigoję, nenorės kažkam kažko privalėti, jiems nesinorės pagal kažkieno dūdelę šokti ir žaisti pagal svetimas taisykles. Apskritai, jie nelabai ką norės į savo vidų įsileisti, nekalbant apie širdies gilumą. Jie pasiliks greta savęs tuos žmones, kurie jau yra pelnę jų pasitikėjimą, tačiau naujas pažintis užmegzti ir paversti jas giliomis, prasmingomis, pavasario eigoje bus ne pati lengviausia užduotis. Meilės reikaluose skorpionai gali būti linkę kiek užsisklęsti. Iki galo nepasisakyti visų savo nuoskaudų ar nerimo. Sunkiau jiems bus įsigilinti ir į artimo žmogaus rūpesčius ir jausmus. Todėl santykiai itin sparčiai neprogresuos. Vienišiems skorpionams bus sunku pasitikėti kitais žmonėmis ir jiems atsiverti, todėl ir naujus santykius kurti bus kiek sunkiau. Karjeroje pavasarį turėtų užgimti nemaža naujų planų ir siekių banga, tačiau ji dar aktyviai įgyvendinama nebus, tai daugiau bus tų planų susidėliojimas, apmąstymai, pasirengimas kažką keisti. Jei reikėtų kariauti, tai skorpionai galėtų patys pirmieji šį pavasarį tai daryti – tiek stiprybės ir ryžto, ir jėgos kortos rodo juose. Kažkoks didelis poreikis apginti tai, kas jiems atrodo svarbu, teisinga ir kas rūpi. Todėl juos pažeminti ar „nusodinti“ šį pavasarį nelabai kas gebės. Su savo emocijomis skorpionai tvarkytis turėtų visai neblogai, nors ir bus patiems sunku ne retai susivokti, ko, iš tikrųjų, norisi. Bet daugiausia, iki ko jie gali prieiti, tai prie nesutarimų su kitais žmonėmis. O ant savęs pačių jie nelabai pyks. Šis pavasaris skorpionams dėkingas finansiniu atžvilgiu – jie turės didesnes galimybes padidinti savo pajamas ar net atrasti naują, papildomą pajamų šaltinį. Jei planuojate stambius pirkinius ir investicijas, šis pavasaris tam palankus taip pat. 

ŠAULYS, sunkiai net ir apibūdinamas ar nuspėjamas

Šauliuose kortos mato nemažai vidinės energijos išteklių, jie tikrai geba šį pavasarį jau jei ne kalnus, tai bent aukščiausias viršukalnes nuversti. Pirmoji pavasario dalis – progresyvi ir dinamiška, joje šauliai turėtų sulaukti daugiau dėmesio iš aplinkinių, meilėje jų pasitikėjimas savimi linkęs kiek paaugti, jie sieks kokybiško dėmesio, jį ir turėtų gauti. Tiek vieniši, tiek įsipareigoję šauliai turės visas galimybes jaustis vertais dėmesio ir mėgiamais. Na, o karjeroje metas atrodo taip pat gana sėkmingas, ypatingai jis turėtų paliesti savarankiškai dirbančius šaulius, taip pat ir tuos šaulius, kurių darbas reikalauja kruopštumo, praktiškumo, kuris siejasi su prekyba, su finansais, su stabilia darbo vieta, taip pat darbuose su žeme, gamta. Todėl meniškos prigimties šauliams šis pavasaris karjeroje ne pats sėkmingiausias gali būti. Visai sėkmingas metas ir mokslus kertantiems šauliams. Na, o emocijos atrodo banguojančios. Nors energijos bus nemažai, tačiau šauliams gali tekti pasidairyti naujo motyvacijos šaltinio – kažko, kas galėtų juos įkvėpti ir ilgesniam laikui priversti nenutolti nuo savo tikslų – tuomet viskas bus gerai. Santykiai su aplinkiniais prie didelių konfliktų neprives – šauliams to visai nereikės, pavasario eigoje jie daugiau žiūrės savų interesų ir nei norės kam kelyje maišytis, nei leis, kad tą jiems darytų kiti. Iš esmės, tai tikslingas, prasmingas, darbingas laikas. 

OŽIARAGIS, kuris moka dirbti geriau už visus

Susidaro įspūdis, kad patys ožiaragiai kažkaip komplikuos savo kelią link ne tokių komplikuotų dalykų. Bendras ožiaragių dėstymas išsibarstęs, nedarnus. Dar iš žiemos ožiaragiai atsineša kažkokį pasimetimą, lyg kažką ne iki galo būtų padarę arba darę ir supratę, kad daro ne taip. Pasigendu juose užtikrintumo jų planuose. Na, o gerai yra tai, kad pamažu, pavasario eigoje, jie vis tiek įsivažiuos. Tik kortos jiems rodo vieną sąlygą – reikės turėti kantrybės, mat viskas pas ožiaragius turės savo laiką, ir įvykių paskubinti nepavyks. Meilės reikaluose įsipareigoję ožiaragiai gali nejučiomis tapti tais, kurie arba aukosis dėl santykių, arba kaip tik gal net priartės prie aukos vaidmens. Bet kuriuo atveju, santykiai gali tapti nelygiaverčiais, todėl bus svarbu jų kokybę sekti ir stebėti. Vieniši ožiaragiai nenorės bet ko, bet kaip ir bet kur. Jiems bus svarbu greta savęs turėti tokį pat šiek tiek nurautą žmogų, kuris gebėtų nuoširdžiai juos suprasti ir atitikti. Bet progresas meilėje didžiulis, bent jau pavasarį, kol kas vis tiek nebus. Karjeroje daug nesklandumų būti neturėtų, bet kortos pataria saugotis klaidų dėl neapdairumo – kažką ne iki galo apmąstysite, kažką padarysite prieš tai nepagalvoję. Reikėtų daugiau atsakomybės prieš save, daugiau budrumo. Ožiaragiai stengsis valdyti savo emocijas, nors kartais tiesiog nesinorės nieko, kaip susprogti, ir susprogdinti viską aplink. Tokių įtampos kupinų momentų pasitaikyti gali ne vienas, bet pavyks juos numalšinti ir išlaikyti bent kiek stabilumo savyje. Vis tiek nesinorės dramų, nesinorės pykčių. Todėl ožiaragiai stengsis jų vengti. Gali net tapti savotiškais taikos balandžiais kitų žmonių nesutarimuose. Rezultatas pavasario paprastas – ne retai atrodys, kad jūsų pastangos bereikšmės. Bet visai be reikalo. Viskas ateis savu laiku. Kiek pastangų pavasario eigoje į jums svarbias sritis įdėsite – tiek jų ir atsipirks. Bet ne iš karto. 

VANDENIS, kitoje planetoje

Vandeniai norės pavasarį šventę švęsti, ir tiek žinių. O jei rimčiau, tai vandeniai, išties, gebės vienu metu ir būti socialiai aktyvūs, draugiški, linksmi, ir, tuo pačiu, darbštūs, susitelkę, susikaupę, einantys tikslo link – kuomet tik to reikės. Jie gebės stebuklingu būdu paskirstyti savo laiką tomis kryptimis, kurios jiems bus reikalingos ir svarbios, todėl nebus kažkokio plėšymosi į visas šalis stengiantis save visur padalinti, kad niekam kokio vandenio netyčia nepritrūktų. Pavasaris meilėje vandeniams atrodo gana sėkmingas taip pat: įsipareigojusių vandenių santykiai linkę atgimti jausminiu atžvilgiu, o vienišiems vandeniams rodoma didelė tikimybė susižavėti, įkristi į meilės purslus ir prigerti juose. Kitaip tariant, jausmingumo vandeniams pavasarį pristigti neturėtų, jie, tuo pačiu, neblogai sutars ir su juos supsiančia aplinka, bus draugiški, malonūs, pozityvūs, todėl ir dėmesio sulauks nemažai. Karjeroje gali pristigti jausmo, kad esate teisingai įvertinami už savo pastangas – norėsis kažko daugiau. Kažko, kas didintų motyvaciją siekti didesnių tikslų. Finansiškai pavasaris vandenių nuskriausti neturėtų taip pat. Pajamos linkusios ir paaugti arba išlaidų nebus tiek daug, kad jos varytų didžiulį stresą ir nežmoniškas kančias. Vandeniams pavyks susitvarkyti su savo piniginiais reikalais, tik labiau link antros pavasario dalies. Sėkmingi šį pavasarį turėtų būti vandeniai, auginantys mažus vaikus, dirbantys grožio, kūrybos, sveikatos srityse arba susiję su gamta ir organizacinio pobūdžio veiklomis. Jei tik koks vandenis mąsto apie šeimos pagausėjimą, piršlybas ir vestuvių datą – šis pavasaris tam idealus.

ŽUVYS, jausmingos ir kūrybingos iki dangaus

Iš žiemos žuvys išlenda iš po ledo ir vis dar atrodo šiek tiek apsiblaususios. Tačiau pailsėjusios, ramesnės, tvirtesnės. Meilėje žuvys šį pavasarį norės pokyčių. Santykių ieškančios ir laukiančios žuvys gali nuspręsti keisti taktiką, imtis daugiau iniciatyvos ieškant, o įsipareigojusios žuvys gali svarstyti apie santykių modelio keitimą ar net galimybę leisti vienam nuo kito šiek tiek pailsėti. Karjeroje nebus itin daug motyvacijos, kortos žuvims labiau pataria pasaugoti sveikatą, nes gali pritrūkti ir daugiau energijos, reikėtų stiprinti organizmą. Finansai žuvų šį pavasarį pinigų lietumi neapdovanos, tačiau ir iki jokių kraštutinumų neprives – šioje vietoje būtų svarbu pasvarstyti, ar tikrai nieko nereikėtų keisti, mat ir pats pavasaris žuvims atrodo palankus pokyčių atžvilgiu – visa, kas gali būti nauja, nepažinta, gali atvesti žuvis prie naujos sėkmės ir didesnio progreso. Tad jei žiemos eigoje jūsų mintyse gimė naujas planas, pavasaris yra tinkamas ne tik jo idėjos stiprinimui, bet ir žingsniams link įgyvendinimo ir ledų pralaužimo. Su aplinka žuvys didelių konfliktų neturės, tačiau gali ne retai jaustis neįvertintos. Su emocijomis žuvys tvarkysis visai neblogai, tačiau joms būdingi melancholijos epizodai pro šalį nepastebėti nepraeis – vis lankys tai nepaaiškinamo liūdesio akimirkos, tai momentai, kuomet save kone už ausų reikės iš svajonių ir iliuzijų ištempti. Bet kol žuvys laikysis savo tikslų, stengsis į gyvenimą pritraukti kuo daugiau naujovių, pavasaris joms bus gana sėkmingas.